Ana Sayfa » » 23 Temmuz Ankara At Yarışı Tahminleri

23 Temmuz Ankara At Yarışı Tahminleri

1 Ayak ;

Galoplarında çok iyi dereceler yapan 3 numaralı Saruhanbey,4 numaralı Shark Attack ve White Chocolate öncelikle değerlendirilmelidir.1 numaralı Cemcem ise koşunun favorisi durumunda yazabilirsiniz.

2.Ayak;

3 yaşlı arap atlarının katıldığı koşu sürprize müsait gözüküyor.7 numaralı Fenerlican,son koşusunda hayal kırıklığı yaratan ama formda gözüken 8 numaralı Karaelmas,11 numaralı Füze son üçüncülüğü ile birinciliğe göz kırpıyor.1 numaralı Bozova ve 2 numaralı İnanlı Oğlu sonra değerlendirilecek isimler.

3.Ayak;

7 numaralı İzbatur galoplarında adeta uçuyordu yarışa yansıtabilirse kesinlikle kazanacaktır.Ancak kötü koşması halinde 1 numaralı Çağantercan ve 5 numaralı Mardınar devreye gireceklerdir.

4.Ayak;

3 numaralı Karsavul Ateşi benim bugün sizlere tek olarak önereceğim isim.

5.Ayak;

1 numaralı Mayan ve 6 numaralı Concerete isimli safkanlar arasında geçmesini beklediğim bir koşu.10 numaralı Lucky Moon ve 9 numaralı Sergenhan diğer şanslı isimlerdir.

6.Ayak;

3 numaralı Ak Salvador bir önceki koşusunda güçlü grupta üçüncülük elde ederken bu koşuyu kazanacak performansı sergilemişti günün diğer bir güvenilir atı olarak sizlere öneriyorum.

istanbul tahminleri
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk