2013 Dolmabahçe Koşusu-GOLDEN STEP

golden step fotoyu önde geçerken
28 temmuz istanbul programının en önemli koşularından biri olan Dolmabahçe koşusunu Golden Step isimli safkan jokeyi Ahmet Çelik ile kazandı.

Bu önemli koşuyu starttan 3 boy geç çıkmasına rağmen Lily of the Valley ikinci,Doku üçüncü,Müyesser Esthetics ise dördüncü olarak bitrdiler.

Yarışın bitiriş derece 2.09.01 olurken Golden Step'in ganyanı ise 5.45 verdi.

2000 metre sentetik kum pisste koşulan koşuyu starttan çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yaparak kazanan Golden Step büyük bir sükse ve sürpriz yaptı.

Son viraj dönülürken temposu düşen Golden Step koşuyu kazanacak görüntüyü vermezken bir anda artan temposu ve koşunun favorisi olan Lily of the Valley'nin startta oyalanmasını iyi değerlendirdi.

2013 Dolmabahçe koşusu izle

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk