Ana Sayfa » , » Tjk İftar Yemeği Verdi

Tjk İftar Yemeği Verdi

28 Temmuz Pazar günü düzenlenen 2013 Başbakanlık koşusunun ardında Tjk bir iftar yemeği düzenledi.

Birçok tanıdık simanın katıldığı iftar yemeği güzel görüntülere sahne oldu.Serdar Adalı'nın Tjk başkanlığına geldiği günden beri bazı şeyler çok iyi yönde değişme kaydediyor.

Tjk ve halkı kaynaştıma konusunda yapılan her olay çok güzel tepkiler alıyor.Bu konuda Serdar Adalı ve ekibini tebrik ediyoruz.

Bunun yanında ekonomik açıdan da büyük bir atılım yapıldı ve halkın at yarışı na olan ilgisi arttı.

Özellikle internetten oynanan kuponların büyük bir artış göstermesi de bu ekibin bir başarısı olarak görülüyor.

Serdal Adalı'nın bu camianın içinden gelmesi ve kendisine kurduğu ekibin de bilgili ve deneyimli olması bu başarının ana sebeplerinden biri olarak gösteriliyor.

İftar yemeğinden resimler
güzel görüntüler

yarışseverler iftar yaparken

serdar adalı

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk