İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 21 MAYIS 2014

21 mayıs 2014 tarihinde çarşamba günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 19:00 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:30 itibari ile sona erecek.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında start alacak olan 6 numaralı Külhan isimli safkanı öneriyorum.

Kum pistte katıdığı 3 koşudan iki birincilik çıkaran safkan çim pistte gördüğü ve etkisiz kaldığı koşudan sonra yenide kuma dönüyor,usta jokeyi Halis Karataş ile fotoyu önde geçecektir.

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; 3,4,9
2.ayak; 1,2,9
3.ayak; 6
4.ayak; 1,3,4,7
5.ayak; 6,5,2,4
6.ayak; 1,5,6,7

kupon bedeli; 34,56 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk