Ana Sayfa » , » 2014 HASAN ADALI KOŞUSU GALİBİ BALÇİBİN

2014 HASAN ADALI KOŞUSU GALİBİ BALÇİBİN

18 mayıs 2014 tarihinde İstanbul Veliefendi hipodromunda koşulan Hasan Adalı koşusunu Balçibin isimli safkan nurettin Şen ile kazanmayı başardı.

Ekürisi Will Power'ın tempo verdiği koşuyu sonlardaki sprinti ile kazanan Balçibin eski günlerinde esintiler sundu yarışseverlere.

Will Power'ın ikinci bitirdiği koşunun üçüncüsü Tonya olurken,dördüncüsü de Elevato oldu.


Yarışın Bitiriş Derecesi; 1.36 6
Farklar; 1 boy-baş-baş
Ganyan; 3.60

Yarışın videosu için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk