Ana Sayfa » , » 2014 DİŞİ TAY DENEME GALİBİ SUZİ GOLD

2014 DİŞİ TAY DENEME GALİBİ SUZİ GOLD

2014 dişi tay deneme koşusunu Suzi Gold isimli safkan jokeyi Gökhan Gökçe ile kazanmayı başardı.

Sonlardaki muhteşem sprinti ile yarışı kazanan Suzi Gold Gazi koşusunun en önemli şampiyon adaylarından biri olduğunu da kanıtladı.

Bu önemli koşuyu Espresso isimli safkan ikinci,Adakarası üçüncü,Double Trouble ise dördüncü olarak tamamladılar.


Bu önemli koşuyu kazanan Suzi Gold'un ekürisi Sayda ile birlikte ganyanı 1.95 olurken,bitiriş derecesi de 1.36.39 olarak belirlendi.

Yarışın farkları; 2 boy-yarım boy-1 boy

yarışın videosu için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk