Ana Sayfa » , » Gemici isimli safkan hayatını kaybetti

Gemici isimli safkan hayatını kaybetti


İstanbul’da 18 Mayıs 2014 tarihinde pazar günü koşulacak Erkek Tay Deneme Koşusunda start alması beklenen Veysel Kahraman’a ait Gemici (Sports Hero – Viola) isimli safkan bildiğiniz gibi yarıştan çıkarılmıştı.

Bu önemli koşudan önce cuma sabahı yapmış olduğu sprintinden sonra problemleri ortaya çıkan ve tedaviye alınan safkan yarıştan çıkmıştı.

Yarıştan çıktıktan sonra sıkıntıları artan safkan ne yazık ki hayatını kaybetti.

Gemici yarış hayatı boyunca koştuğu 8 koşudan 5 birincilik,2 ikincilik,bir de üçüncülük elde etti.

Gelecek vaadeden Gemici isimli safkanı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.
Paylaş :

1 yorum:

  1. atlara istanbulda bakılmıyormu hava değişikliğindenmi oluyor önlem neden alınmıyor öne silk kaftan sonra gemici bu işte bir iş var at sahipleri sesini çıkarmalı.

    YanıtlaSil

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk