Ana Sayfa » , » 2014 ERKEK TAY DENEME KOŞUSU GALİBİ KULOĞLU

2014 ERKEK TAY DENEME KOŞUSU GALİBİ KULOĞLU

18 mayıs 2014 tarihinde pazar günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek Erkek Tay Deneme koşusunu Kuloğlu isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Sonlardaki etkili sprinti ile rakiplerine üstünlük kuran Kuloğlu böylelikle 2014 gazi koşusunun da en önemli favorilerinden biri olduğunu da gösterdi.

Yarışın ikincisi Hakeem olurken,üçüncüsü Blaze to Win üçüncü,Es Es Runner ise yarışı dördüncü olarak tamamladılar.

Yarışın Ganyanı; 1.20
Yarışın Bitiriş Derecesi; 1.35.52
Farklar; Yarım Boy-3 Boy-1 Boy

Yarışın Videosu İçin tıklayın

1600 çim pistte koşulan Erkek Tay Deneme koşusunun ikramiyesi 400 bin TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk