31 MAYIS 2014 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ

31 mayıs 2014 tarihinde cumartesi günü Ankara 75.Yıl hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 15:00 da start alacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da başlayacak.

Ankara 75.Yıl hipodromundaki koşular saat 18:00 itibari ile sona erecek.

Günün önemli koşuları;

1.ayak; Kuğulu Park Koşusu
3.ayak; Mehmet Akif Ersoy Koşusu
4.ayak; Gıda ve Tarım Bakanlığı Koşusu

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında start alacak olan 7 numaralı Özfidan isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu oldukça rahat kazanan safkan benzer grupta yüksek şansa sahip.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 8 numaralı Junior Pianist isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda jokeyi Özcan Yıldırım ile sükseli bir galibiyet olan safkanın artan formu ile yine birinciliğin en önemli adayı olduğunu düşünüyorum.

Günün Ankara tahmini;

1.ayak; 1,2,4,8
2.ayak; 7
3.ayak; 8
4.ayak; 2,4,7,8
5.ayak; 5,7,8,2
6.ayak; 1,2,3,6,8
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk