İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ 30 MAYIS 2014


30 mayıs 2014 tarihinde cuma günü İstanbul Veliefendi hipodromunda koşulacak yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:45 de başlayacak,altılı ganyan ise saat 19:00 da başlayacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:30 itibari ile sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Bulut Reis isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda sert gruba rağmen kendine tabelada yer bulan safkan grubun zayıflaması ile koşuda yüksek şansa sahip olacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın son ayağında start alacak olan 2 numaralı Son of Peace isimli safkanı öneriyorum.

Yüksek tempolu gidecek koşuda safkanın etkili sprinti ile rakiplerine hakim olmasını bekliyorum

Günün önemli koşuları;

1.ayak; Fethi Türeray Koşusu
3.ayak; Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusu
4.ayak; Barbaros Hayrettin Koşusu

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; 6,1,2
2.ayak; 6,7
3.ayak; 2,3,4,5
4.ayak; 1
5.ayak; 6,7,8
6.ayak; 2

kupon bedeli; 4,32 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk