25 MAYIS 2014 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

25 mayıs 2014 tarihinde pazar günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 18:00 itibari ile sona erecek.

Günün önemli koşuları;
  • 2.ayak; Hikmet Ataman Koşusu
  • 3.ayak; Büyük Klüp Koşusu
  • 5.ayak; 19 Mayıs Koşusu
Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ilk ayağında start alacak olan 5 numaralı Stave Jobs isimli safkanı öneriyorum.

Son iki koşusunda birinci olurken çok iyi gözüken ve fotoyu sermayeli geçen safkanın birincilik serisine devam etmesini bekliyorum.

Günün ikinci bankosu olarak ise altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 5 numaralı Maximus Dream isimli safkanı öneriyorum.

Safkanın devam eden formu ve eküri avantajı ile bu önemli koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır.

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; 5
2.ayak; 5,9,2
3.ayak; 1,3,4,11,5
4.ayak; 2,5,1
5.ayak; 3
6.ayak; 8,9,10,11,5
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk