ATI DURDURAMAZSAK NE YAPABİLİRİZ

Atlar çocuklar ile aynıdır diyebiliriz. Atlar çocuklar gibi karşılıksız severler veya nefret ederler.

Atlara karşı sert davranırsanız onlarda size karşı sert davranırlar.

Şiddetli kamçılarsanız hızla ileri koşabilirler, ayrıca dışarıdaki seslerden etkilenerek kontrolünüz dışında hızlanırsa yapmanız gereken atı bir daire üzerinde döndürmenizdir.

Atlar dairelerde temposunu uzun süre koruyamazlar. Bu daireyi küçülttüğünüz zaman atınızı kontrolünüz altına alabilirsiniz.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk