AT NASIL TIMARLANIR

Tımar edilirken dikkat etmeniz gereken nokta plastik ve metal kaşayı kullanırken atın canını yakmadan kullanmanız gerekmektedir.

Metal kaşaları atların üstünde kullanmamalısınız.Atların canını yakabir,bu da atı huysuzlandırabilir.

Metal kaşaları at ın temizliğinde kullanılan fırçaların temizliğinde kullanabilirsiniz. Plastik kaşaları tımarda tercih etmenizi öneriyoruz.

Özellikle eğer altında terlemiş bölgeleri dairesel hareketlerle tımarlamanız gerekmektedir.

Kış aylarında tüyleri daha uzun olur atların bu sebeple ot yardımıyla bu terleri kurulayabilirsiniz hem masaj hem de temizlik açısından bu işlem gereklidir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk