ATA NASIL YÖN VERİLİR

Atımıza yön verirken ata istek ve arzuları anlatmak için 3 tane yöntem bulunmaktadır.

Dizgin yöntemi,ağırlık yöntemi,baldır yöntemi. Bu yöntemleri kullanarak atımızı istediğimiz yöne döndürebiliriz.

Bu yöntemlerin üçünü birarada kullanarak atı istediğiniz yöne çevirebilirsiniz.Sadece dizginleri çekerek de atımızı döndürebilirsiniz.Buna bazı atlar reaksiyon vermeyebilirler.

Dönerken bacakları da devreye sokup atı rahatlıkla döndürebilirsiniz.Ağırlığınızı tam ortada tutarak;dönmek istediğiniz tarafın dizgini çok hafif kendinize çekerek,diğer taraftaki eğeri de hafif çekerek rahatlıkla dönebilirsiniz.

Bindiğiniz atın huyunu bilmiyorsanız ata sert davranmamanız gerekmektedir.Böyle at larda bacağınızı hafif sıkarak istediğinizi yaptırmalısınız.

Kısacası atlara karşı sert davranmayarak,baldırlarınızı hafif hafif sertleştirerek istediğinizi yaptırmalısınız.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk