At Nasıl Yürütülür

Atın kendi doğasında 3 tane yürüyüşü vardır. Üç ayrı hızda yürüyebilirler.

Birincisi en yavaşıdır bunun adı adetadır.İkincisine süratli,üçüncüsü ise en hızlı olanıdır yani dört naldır.

At ları süratliye yürüyüşe kaldırmanız için sırayla omuzlarınız,kalçalarınız ve ayak topuklarınızı aynı dikey kalırsa, bacaklarınızı iki taraftanda sıkarsanız at adeta yürüyüşüne başlıyacaktır.
Bacaklarımız aynı noktada sıkıp temas ettirdiğimiz zaman süratli yürüyüşe geçecektir. Omuzlarımız,kalçalarımız ve ayak topuklarımızı dikey doğrultuda tutarak sağlıklı bir biniş gerçekleştirebilirsiniz.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk