AT NASIL EYERLENİR

Atın üzerine konulan ve atın üzerine oturmamız için üretilen ürünlerdir.

At ile yapılacak spor türüne göre çeşitli eğer türleri vardır.Türkiye'de en çok kullanılan eğer atlama eğeridir.

Öncelikle eğeri atın üzerine koyarkan atın sırtını açıtmayacak şekilde iki taraftan da kaldırarak koymamız gerekmektedir.

Eğeri koyduktan sonra kolonları alt taraftan geçirerek eğeri sabitlemeniz gerekmektedir.Eğerin kolonlarını geçirirken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Bu işlem sırasında bazı atlar hassasiyet göstermektedirler.Eğer türlerini yapacağınız aktiviteye göre belirlemeniz at ve sizin açınızdan çok önemlidir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk