Ana Sayfa » , » Türkiye'de en çok yarışa katılan safkan

Türkiye'de en çok yarışa katılan safkan


Türkiye'de at yarışlar profesyonel olarak düzenlenmeye başladıktan sonra en çok yarışa katılan safkan Moon Shine'dır.

1992’de mayıs ayında yarış hayatına başlayan Moon Shine, 8 yaşına dek devam eden kariyerinin son koşusu 2000 tarihine kadar 226 yarışa katıldı.

Start aldığı bu yarışlarda 18 birinciliğin yanı sıra 24 ikincilik, 31 üçüncülük ve 51 kez de dördüncülük elde eden safkanı en çok yarışa katılan safkan olma özelliğini uzun senelerdir devam ettiriyor.

Ancak bu rekoru tehdit eden yarış hayatı devam eden başka safkanlarda var.

Moon Shine'ın bu rekorunu kırmaya en yakın safkanlar 210 yarışa katılan Uçbeyi ile 202 yarışa katılan Mertkal.


Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk