Ana Sayfa » , » Kocaeli At Yarışı Tahminleri 22 Ağustos Cumartesi

Kocaeli At Yarışı Tahminleri 22 Ağustos Cumartesi


22 ağustos 2015 tarihinde cumartesi günü Kocaeli Hipodromunda düzenlenecek yarış programı altı koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 19:00 da başlayacak,21:30 da sonra erecek.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 3 numaralı MİMOZA ÇİÇEĞİ isimli safkanı öneriyorum.

Çim pistteki performansını kum pisttede yansıtmasını beklediğim safkanın birinciliğin en güçlü adayı olduğunu düşünüyorum.

Kocaeli-İzmit Kuponum:

1.ayak: 3,4,5,8
2.ayak: 3,5,11,12
3.ayak: 1,4,6,5
4.ayak: 3,4,7
5.ayak: 3
6.ayak: 2,5,7,8
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk