Inspiration pistlere veda etti

Taşbek Ekürisine Inspiration isimli safkan pistlere veda etti ne yazık ki.

Hikmet Ataman Koşusu galibi 4 yaşlı doru kısrak Inspiration yarışta yaşadığı sıkıntı sonucunda yapılan kontrollerinde kırık tespit edilince damızlığa ayrıldı.

Yarış kariyerinde 24 kez start alan Inspiration, kazandığı 2 yarışın yanı sıra 3’er kez ikinci ve üçüncü, 4 kez de dördüncü olurken toplam 152.000 TL ikramiye kazandı.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk