22 Ağustos 2015 Ankara At Yarışı Tahminleri


22 Ağustos 2015 tarihinde Ankara 75.yıl hipodromunda düzenlenecek yarış programı 8 koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:30 da
Yedili Ganyan: 15:00
Altılı Ganyan: 15:30
Beşli Ganyan : 16:00 da başlayacak.

1.Ayak:

Altılı Ganyanın ilk ayağında iki safkan arasındaki büyük mücadelenin birinciyi belirlemesini bekliyorum.

1 numaralı Ateş Krallığı başarısız iki koşusundan sonra idmanlarında toparlanma emareleri gösterdi Ahmet Çelik faktörü ile birinciliğe yakın görüyorum.

Bu safkanın en önemli rakibi olarak da 5 numaralı Asil Soylum olacaktır,safkan son koşusundaki ikinciliği ile dikkat çekti en ufak hatayı affetmeyecektir.

2.Ayak:

Altılı ganyanın ikinci ayağı süprize açık bir yarış olarak gözüküyor.

Sırasıyla 4 numaralı Delal kız,5 numaralı Hayat Nur,6 numaralı anemon Five,7 numaralı Bilgili Kız ve 8 numaralı Müjdeli Kız bu ayak için önereceğim safkanlar.

3.ayak:

Son koşusunu ölçü almadığım 1 numaralı Kızıl Bulut bu grubu geçip birinciliğe ulaşacaktır.Günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

4.ayak:

Bir türlü beklenen patlamayı yapamayan 7 numaralı African Queen ve son iki koşusunda birincilikle ayrılan 2 numaralı Huma Kuşu bu ayak için yeterli olacaktır.

5.ayak:

Üstüate çok başarılı yarışlar çıkaran 9 numaralı Canözümlü dişine göre grupta bir aksilik olmazsa fotoyu önde geçecektir günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

6.ayak:

19 sakfanın katılacağı son koşu büyük olasılıkla sürpriz veya bomba bitecektir.Mümkün olduğunca çok at yazmakta yarar var.

Ben kuponuma sırasıyla 13 numaralı Aynurum,5 numaralı Çalışkanbey,1 numaralı CanımMira,16 numaralı Bizimoğlan,7 numaralı Minifreis isimli safkanları yazacağım.

Bomba olarak da 17 numaralı Güllühaber isimli safkanı dikkate almanızı öneriyorum.

Altılı Ganyan Kuponum:

1.ayak: 5,1
2.ayak: 4,5,6,7,8
3.ayak: 1
4.ayak: 7,2
5.ayak: 9
6.ayak: 13,5,1,16,7,17

kupon bedeli: 7,2 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk