Ana Sayfa » » Malazgirt Koşuları

Malazgirt Koşuları


Malazgirt Koşuları Enternasyonel koşulardır.Türk yarış atları ile yabancı atlaların verdiği mücadele her sene merakla beklenen koşulardır.

İlk olarak 1998 yılında koşulmuştur.Son yıllarda yabancı yarış atlarının üstünlüğü olsa da Çaş,Ayabakan,Turbo gibi ismler bu koşuları kazanmışlardır.

Linkleri tıklayarak o senenin Malazgirt koşusunu izleyebilirsiniz.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk