Ana Sayfa » , » 30 Haziran İstanbul-Gazi Tahminleri

30 Haziran İstanbul-Gazi Tahminleri

30 haziran yarış programı birbirinden önemli koşulara ev sahipleri yapacak.

Sırasıyla Ali Rıza Bey,Ayasofya,İstiklal Savaşı,Gazi Koşusu,Zübeyde Hanım,Anafartalar koşusuların 2 milyat TL nin üstünde ikramiye dağıtılacak.

Özellikle jokeyler arasında büyük mücadeleler olacak öne çıkan jokeylerin bindiği atlara oynamakta fayda var.

30 Haziran Tahminleri ;

1.Ayak
 
Kenanaco hafaiçerisinde çok formda göründü koşunun favorisi.Gezeroğlu,Tozan favorinin ciddi rakipleri olacak.Darfur'un çim pistte farklı koştuğunu unutmamak lazım.

2.Ayak

Opstinate güçlü grupta tabela dışında kalsa da bu grup tam dişine göre.Rakipleri Tapit Girl,Valley of The Sun ciddi şansları olan atlardır.Mara Despina koşunun sürprizi olabilir.

3.Ayak

Baba Mevlüt programın en sağlam isimlerinden biri olsa da Uçaoğlu ,çok formda olan Thor koşuyu kazanabilirler.

4. Ayak

2013 gazi koşusuna fazla at yazmakta her zaman fayda vardır.Sırasıyla Celeritas,Çakal Carlos,Fly by Me,Verdasko,Village Wind,Pancar yazılmalıdır.koşunun bombaları Divine Heart,Rubicon,Cool Gril olabilir.

5.Ayak

Steel Cat tek olur.Yanına at yazacaklar Tonya,White Lily değerlendirsinler.

6.Ayak

Çok formda bir isim olan Talip Han bütün tahmincilerin teki olsa da ben bu koşudan sürpriz olacağını düşünüyorum.Distant rising,Breno,Suwako,Bachelor Son yazılacak atlardır...

30 haziran at yarışı tahminleri
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk