Ana Sayfa » , » Gaziye 1 Gün Kala

Gaziye 1 Gün Kala

Pazar günü koşılacak Gazi koşusuna sadece birgün kaldı.türk yarışçılığının en önemli koşusuna at binecek jokeyler,koşacak atların sahiplerini şimdiden büyük bir heyecan için yarış gününü beklemeye başladılar.

Jokeylerinde bineceği atların belli olması ile koşunun favorileri de yavaş yavaş belli olmaya en azından kafalarda belirmeye başladı.

Halis Karataş,Selim Kaya,Ahmet Çelik,Gökhan Kocakaya gibi formda ve üst düzey jokeylerin bindiği atları kuponlara yazmakta fayda var.

Halis Karataş Çakal Carlos'a,Selim Kaya Celeritas'aAhmet Çelik Cool Girl'e,Gökhan Kocakaya Village Wind'e binecekler.

Bunun dışında Survivor'dan dönen Erhan Yavuz Blue Beads'e,Mehmet Kaya Verdasko'ya,Rüzgar Eto'ya,Sadettin Bpyraz'da Fly By Me'ye binecekler.

Bütün jokeylere ve koşacak atlara birkez daha başarılar diliyoruz.


2012 Gazi Koşusu Matador Yaşar Halis karataş
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk