BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 29 EYLÜL 2014


Bursa Birinci Altılı Ganyan Yorumları;

1. AYAK: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Bu günkü jokeyi idaresinde çok ciddi bir hazırlıktan geçen Gölcüklü, pist ayırt etmeyen Kudretağa’nın anne kardeşidir.

Yeterli gördüğüm kondisyonuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Ekürinin gözde taylarından biri olduğu söylenen Külünk Zade ve 1000/1.03.8 – 400/24.2 Ç galobuyla beğenilen Dolce Vita birinciliğe ortak olabilirler.

Sürekli iyiye gittiği görülen Jack Sparrom, rakiplerinin en küçük bir hatasını affetmezler.

2. AYAK: Ufak tefek sorunlarından kurtulan ve tekrar hız verdiği çalışmalarında yeşil ışık yakan Game Changer, her ne kadar kumdaki ilk sınavına çıkacak olmasına rağmen elverişli rakipler arasında mücadele veriyor. Bu kısrağı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum.

3. AYAK: Yarış içerisindeki ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo farkı bulunan Hırçıntay, bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir.

Yarışların çimden kuma alınması şansını iki kat daha artıran Rana Ateşi, göz doldurucu hazırlıkları ile birinciliği ortak olabilir.

Tabela diplerindeki yarışları tatminkar Akçabey, pist ayırt etmeyen Yiğit Horse ve formunda önemli derecede gelişmeler olan Deli Rüzgar daha sonra düşünülmeli.

4. AYAK: Yarış hazırlıklarında kusursuz dereceler sergileyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Rain Of Tears, rakiplerine oranla çok daha ön plana çıkmakta. Ekibinin de güvendiği tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

5. AYAK: 57 kiloyla katıldığı son 1200 metrelik kum koşusunu 1.23.79 gibi gayet başarılı bir dereceyle kolay kazanan Sancak Yıldızı, uygunlaşan sıkletiyle yine rakiplerine üstünlük sağlayabilir.

Pist ayırt etmeyen Vardarlı, değişen binicisiyle bu kez şeytanın bacağını kırmaya çalışacak. Sürekli artan bir forma sahip bulunan Rana Sultan, en küçük bir hatayı affetmez.

İstanbul’dan çok iyi durumda gönderilen Kanlıtay, ilk kez DİLBAĞI takan Kösenim ve hazırlıkları göz doldurucu Deltan Gül zorlu koşuda ihmale gelmezler.

6. AYAK: İstanbul’daki son koşusunu çok beğendiğim ve pistin kuma alınmasıyla şansı hayli artan Legend Ring, süratli yapısı ve inatçı karakteriyle adından bahsettirebilir.

Aradan sonraki ilk yarışı parlak Into Storm, güçlü rakiplerine rağmen göz ardı edilmemeli. Lehine pist ve mesafede koşan Postacı, rakiplerinden önde istediği avansı alması halinde bir solukta bitirebilir.

Bursa İkinci Altılı Ganyan Yorumları;

1.Ayak: İlk defa start alacak olan tayların mücadelesinde mümkün olduğu kadar fazla at yazmakta fayda görüyor ve bu ayağın kapatılmasını öneriyorum.

2.Ayak: Son üç koşusundan da üçüncülükle ayrılan ve pist ayırımı yapmayan Vardarlı ekürisinin de yardımı ile fotoyu önde geçmeye bir hayli yakın görünüyor.

Son ikinciliği ile formunu yeniden yükselmeye başladığının sinyallerini veren Kanlıtay, kazandığı koşunun ardından muntazam idmanlarını sürdürerek formunu muhafaza eden Rana Sultan ve formda kısrak Sancak Yıldızı favorinin en küçük bir hatasını affetmeyeceklerdir.

3.Ayak: Birbirinden istikrarlı yarışlar koşan ve daha önce bu pistte iki defa fotoyu önde geçmeyi başaran kalite safkan Yaramaz Çocuk benim favorim.

İzmir’den oldukça formda gelen Teo The Leo ve az farkla tabela dışı kaldığı son koşusu tatminkar olan Serkanbey favoriye sert rakip olacaklardır.

Yetenekli kısrak Çarçıra ile formunda gözle görünür bir yükselme olan Into Storm daha sonra değerlendirilmeye alınmalıdır.

 4.Ayak: Çok daha sert rakipler ile mücadele ettiği son koşusunda ikincilik elde etmeyi başaran Atasoy eküri avantajı ile birinciliğin en güçlü adayı olarak ön plana çıkıyor.

Bu safkanın beklenilen yarışını yapamaması durumunda, istikrarlı yarışlar koşan Şahin Tepesi, grubun iyi performanslı isimlerinden olan Faustino, bu defa daha etkili koşmasını beklediğim Firikya ve adeta tırnaklarının ucunda olan Gökkale sırası ile devreye girebilirler.

5.Ayak: Beklenilenin altında performans sergilediği son yarışlarının kötü izlerini silmek isteyecek Dark Magic dişine göre rakipleri yanında start alacağı bu koşuda benim önereceğim günün ilk bankosu olacaktır.

6.Ayak: Kum pistte start aldığı koşularda bu grup için tatminkar neticeler elde eden ve idmanlarını da aksatmadan sürdürerek formunu daha da geliştiren Cerrah altılı ganyan kuponlarına günün bir diğer bankosu olarak yazılabilir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk