ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 28-09-2014


1.AYAK:Aprantisiyle 4 kez kazanan Severim başta olmak üzere, Ankara’da beraber koştukları son startlarında yakın ara potoya giren Asmin Kızı ve Yıldızgüzeli ile Elazığ’dan geldikten sonra ilk çim deneyiminde geçer not alan Kımız kuponlara mutlaka işaretlenmeli.

İzmir’den gelen Delalkız pisti yadırgamazsa bu safkanlardan sonra devreye girebilir.

2. AYAK: Belen’in son koşuları hiç inandırıcı gelmiyor… Mesafesini bulan Mıstıkhan, daha müsait gruba inen Dilanım öncelikli rakiplerken, son koşusu ölçü olmayacak Hazarhan da ihmale gelmez.

Yarış gören Zelenika, son koşusu haricinde istikrarlı sayılacak Mia Sweet ve ağır sıkletiyle işi kolay gözükmeyen Star Hunter sağlam kuponlarda dikkate alınabilir.

3. AYAK: Ankara’da son dönemde hız verdiği çalışmalarında dereceli işler çıkartan Ayşın Sultan rakiplerinden daha hazır görüntüsüyle günün ilk teki olarak yazılır.

4. AYAK:Henüz maiden bir safkan olsa da son başarılı tabelalarıyla Alibegi, galoplarında ilerlemeler kaydeden Ateşe Koşan, starttan çok geç çıkmadığı takdirde iddialı olacak Cebenur, dişine göre rakipler bulan Sumavisi ile zaman zaman etkili koşan Küçük Yıldız ayrım yapılmadan kuponlara işaretlenmeli.

5. AYAK:Sınıf safkanlar yanında son kez tabela sonunda yer bulan Best Of Elif uyum sağladığı binicisiyle günün ikinci teki olarak değerlendirilmeli.

6. AYAK:Günün son ayağında Ankara’dan kazanarak gelen Seymenağa, kısaları farklı koşabilen Sedefkar, bomboş sıkletiyle Şanskaya, pek kazanmayı sevmese de grubun uygunluğuyla Fakı Bey ve üst gruplardaki etkisiz son koşularını unutturabilecek Gobak Oğluyam arasındaki mücadele kazananı belirleyecektir. Mavi Melek, Göknaz Kızı ve Ihlara Beyi sürpriz isimler olarak eklenebilir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk