Ana Sayfa » , , » Thisbe Yine Kazandı Kaplıcalar Koşusu 2013

Thisbe Yine Kazandı Kaplıcalar Koşusu 2013

thisbe kaplıcalar
27 mayıs günü koşulan ve 648 bin tl veren yarış gününün büyük bombasını yapan Thisbe ,4 gün sonra yine Bursa'da günün önemli koşularından biri olan Kaplıcalar koşusunu yine jokeyi F.R Bebek ile kazandı.

Çok dikkat çekici iki yarış kazanan Thisbe'nin koşularını merakla izlemeye sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Thisbe'nin bu koşudaki ganyanı 4.70 olurken bitiriş derecesi ise 2.07.06 olarak belirlendi.


Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk