Rampoldi 19 Mayıs Koşusu 2013

Türk insanı için çok önemli bir değer olan Atatürk'ün bize hediye ettiği 19 mayıs Gençlik ve spor bayramı için düzenlenen koşuyu Ramboldi isimli safkan kazandı.

Koşuyu Halis Karataş ile kazanan Ramboldi'nin ganyanı 1.90 derecesi ise 2.05.06 olarak belirlendi.200 metre kum pistte koşulan koşuyu Kink Drok ikinci,Step by Step üçüncü İnvasion ise dördüncü olarak bitirdiler.

Yarışın sonlarından oldukça rahatlayan Rampoldi başarılı kariyerine yeni bir zafer daha ekleyerek sahiplerini sevindirdi.

rampoldi atı birinciliğe ulaşırken


Yarışı izlemek için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk