Ana Sayfa » , » 46.25 lik Ganyanla Uzak Çeken Thisbe

46.25 lik Ganyanla Uzak Çeken Thisbe

thisbe startı

 27 mayıs tarihine damgasını 46.25 lik ganyanı ile Thisbe isimli safkan vurdu diyebiliriz.Thisbe bomba bir at olmasına rağmen yarışı oldukça rahat bir şekilde kazandı.

Yani Bursa Bursalığını gösterdi ve geçmiş yılları hatırlatan bir yarış günü oldu.thisbe yarışı apranti F.R.BEBEK ile kazanırken bitiriş derecesi 1.23.99 oldu.

Rakiplerini uzak farkla geride bırakan Thisbe'nin gelecek yarışlarını ben dahil birçok yarışsever merakla beklemekteyiz.

Bes of Serenay koşuyu ikinci,Adios a Todos koşuyu üçüncü,İpek Ay isimli safkan ise dördüncü olarak koşuyu tamamladılar. 

46.26 LİK GANYANLA UZAK ÇEKEN THİSBE
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk