Ana Sayfa » , , » Mehmet Akif Ersoy Koşusu 2013-Divine Heart

Mehmet Akif Ersoy Koşusu 2013-Divine Heart

1 Haziran 2013 tarihinde Ankara hipodromunda koşulan Türk tarihinin en önemli kişilerinden biri olan Mehmet Akif Ersoy Koşusunu Divine Heart isimli safkan kazanmıştır.

Jokeyi Yücel Bilik ile koşuyu kazanan safkanın ganyanı 8.85 olurken bitiriş derecesi de 2.16.17 olarak belirlendi.

2200 metre çim pistte koşulan koşuyu sonlardaki etkili sprinti ile kazanan safkan gelecekteki koşularda da takip edilmesi gerektiğini bizlere gösterdi.

Özellikle önü kapanmasına rağmen içerden yol bulup sprinte kalkan ve yarış gününün en büyük sürprizi yapan safkan diri görüntüsü ile de dikkat çekti.

Yarışı izlemek için 

http://www.tjk.org/TR/YarisSever/Info/ShowVideoTarih=01/06/2013&SehirId=5&KosuId=3 adresi ziyaret edebilirsiniz...

divine heart fotoyu geçerken

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk