Eşref Bitlis Koşusu Sultan's Of Swing

Türk Ordusunun en önemli isimlerinden biri olan Eşref Bitlis adına düzenlenen koşuyu Sultan's Of Swing isimli safkan kazandı.

Sultans Of Swing koşuyo jokeyi Akın sözen ile kazandı ve sahiplerine 56 bin tl lik ikramikazandırdı.

Bu önemli koşuyu Action Man ikinci,Öz Salvador üçüncü,Zambezi'de dördüncü olarak tamamladırlar.

Sultans Of Swing'in bu koşuyu bitiriş derecesi 2.45.52 olurken ganyanı da 2.65 olarak açıklandı.

Koşusunun süratli tempoda gitmesi ile son virajı dıştan dönerek etkili bir sprint yapan Sultan's Of Swing rahat bir tempoda yarışı bitirdi diyebiliriz.

Sultans Of Swing Eşref Bitlis Koşusu

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk