Anadolu Tarım İletmesi Koşusu Hisarbey

hisarbey kafkaslı ve hayatımı geçerek koşuyu kazanıyorSezonun önemli koşularında biri olan Anadolu Tarım İletmesi koşusunu son günlerin formda safkanı Hisarbey kazandı.

Hisarbey bu önemli koşuyu kazanırken önemli rakipleri geride bırakarak sahiplerine 110 bin tl lik ikramiye kazandırdı.

Hisarbey bu önemli koşuyu jokeyi Fuat Çakar ile kazanırken ganyanı 4.45 lira olarak açıklandı.

Anadolu Tarım İşletmesi koşusu kazanan Hisarbey'in yarışı bitiriş derecesi "2.25.02" oldu.

Koşuyu Halis Karataş ile koşan Hayatım ikinci, Selim Kaya ile koşan Kafkaslı üçüncü,Özcan Yıldırım ile koşan Yücelay ise dördüncü olarak tamamladı.

Koşuya son viraja kadar Yalçıner tempo verdi.Yarışı kazanan Hisarbey önde tempo kurmak yerine Yalçıner'i son viraja kadar takip etmeyi tercih etti.

Son virajdan sonra Yalçıner'i rahat bir şekilde geride bırakan safkan arap atı Hisarbey yarışın son metrelerinde Hayatım ve Kafkaslı'nın sprintlerine dayanarak bu önemli koşuyu kazanma başarısı gösterdi.

Son bir söz olarak Kafkaslı'nın sahibi Remazan Kaya'ya birşeyler söylemek istiyorum.

Böylesine kaliteli bir safkanı koşudan koşuya sokarak rezil etmek beni bir atsever olarak üzüyor.Kafkaslı önüne gelen her atın geçebileceği bir at kesinlikle değil.

Kafkaslı belki herkesin gözünde şampiyon bir at ama Kafkaslı'nın unutulmaz bir at olarak kalmasını istiyorsanız artık bu kadar sık koşturmayın.

Sık koşturulduğu için artık sıradanlaşmaya başlıyor.DİKKAT

Anadolu Tarım İletmesi Koşusu Hisarbey
Paylaş :

1 yorum:

  1. Kunk olarak sizi takip ediyoruz ve başarılarınızın devamını dileriz.

    YanıtlaSil

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk