Kısrak Koşusunu Mystical Storm Kazandı

Gazi Koşusu öncesi dişi ingiliz tayları için en önemli deneme koşularından bir olan kısrak koşusunu Mystıcal Storm isimli safkan jokeyi Erhan Yavuz ile kazandı.

Mystıcal Storm 2.15.61 lik dercesi ile diğer rakiplerini geride bırakarak koşuyu kazandı.

Dişi taylar arasında ön plana çıkan daha önceki dişi tay deneme koşusunu da kazanan Mystıcal Storm isimli safkan Gazi Koşusunun en önemli favorilerinden biri olduğunu gösterdi.

Uzun mesafeli bir koşu olmasına rağmen koşuyu çıktığı gibi bitiren dişi tay son metrelerde rakiplerinin ataklarına direnerek koşunun birinciliğini kazandı ve sahiplerine 230.00 tl lik ikramiyeyi kazandırdı.Prencess Zahra ikinci,Automatic Control üçüncü, Colones Love ise dördüncü olarak tamamladı.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk