Ana Sayfa » , , » İsmet İnönü Koşusunu Kurtiniadis Kazandı

İsmet İnönü Koşusunu Kurtiniadis Kazandı

İsmet İnönü Türk yarışçılığında çok önemli bir rol üstlenen unutulmaz bir insandır.

Bu sebeple İsmet İnönü için her şene koşu düzenlenmektedir.

Bu koşu at sahipleri ve jokeyler için prestiji yüksek bir koşudur.

6 Haziran'da koşulan İsmet İnönü koşusunu Kurtiniadis isimli safkan jokeyi Selim Kaya ile kazandı.

İsmet İnönü koşusunun ikincisi Salvatore, üçüncüsü İnspector,dördüncüsü ise Çakılhan oldu.


İstanbul Veliefendi hipodromunda koşulan koşuyu rahat bir şekilde kazanmıştır. 2000 metre çim pistteki koşuda Kurtiniadis 2.04.87 lik bir dereceyle kazandı.

Inspector liderliği ile geçilen ilk metrelerden sonra Kurtiniadis son virajdan sonra rahat bir şekilde liderliği aldı ve koşuyu kazandı.

Salvatore'nin son andaki ataklarına çok rahat bir şekilde cevap veren Kurtiniadis bu önemli koşuyu kazandırdı.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk