Sait Akson Koşusunu Akdeniz Ateşi Kazandı

Sait Akson Türk yarışçılığının sembol isimlerinden biridir.

Türk Jokey kulübünün kuruluşunda ve at yarışının bugunlere gelmesindeki payı unutulmazdır.

Bu sebeplerden dolayı her sene Sait Akson adına koşu düzenlenir.

Gazi Koşusundan önceki son prova yarışlarının en önemlisi Sait Akson Koşusunu Akdeniz isimli safkan kazandı.

Yağmurlu bir günde Azarak'ın favori olduğu koşuda birinciliğe uzanarak kalitesini gösterdi.Akdeniz Ateşi isimli safkan koşuyu Akın Sözen ile 2.21.27 lik dereceyle kazandı.Koşunun ikincisi Miliç,üçüncüsü Hakkar,dördüncüsü ie Azaraks oldu.


Koşunun startıyla birlikte liderliği alan Akdeniz Ateşi son 400 metreye kadar liderliğini korudu.Son 400 metreden sonra rahat tempoda gelen Azaraks Akdeniz Güneşi'ne hakim oldu bu dakikadan sonra koşunun favorisi Azaraks'ın yarışı rahat kazanacağını düşünen herkes yanıldı.

Akdeniz Ateşi son 100 metreden sonra birkez daha temposunun arttırdı ve koşuyu kazandı.İnatçı karakteri ile Akdeniz Ateşi Gazi Koşusununda önemli atlarında biri olacağını gösterdi.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk