İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 14 MAYIS 2014

14 mayıs 2014 tarihinde çarşamba günü İstanbul Velifendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:45 de başlayacak,altılı ganyan ise sat 19:00 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:30 itibari ile sona erecek.

Günün önemli koşuları;
  • 1.ayak; Ahmet Kesebir Koşusu
  • 3.ayak; Vali Koşusu
  • 4.ayak; Münir Köseoğlu
Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 2 numaralı Rude Boy isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda muhteşem sprinti ile kazanan safkan sevdiği mesafe ve pistte yine rakiplerine şans tanımayacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak da altılı ganyanın son ayağında start alacak olan 1 numaralı Afrikaya Bakan isimli safkanı öneriyorum.

Selim Kaya'nın ısrarla bindiği ve gelecek gördüğü safkanın artık güçlü kan hattını yarışa yansıtacağını ve maiden dan çıkacağını düşünüyorum.

Günün İstanbul Kuponu;

1.ayak; 2,3,6,7
2.ayak; 2,9,3,14,7
3.ayak; 1,3,6,7
4.ayak; 1,2,4,5,3
5.ayak; 2
6.ayak; 1

kupon bedeli; 24 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk