16 MAYIS CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

16 mayıs 2014 tarihinde cuma günü Bursa Osmangazi hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:30 da start alacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da başlayacak.

Bursa Osmangazi hipodromundaki koşular saat 18:00 itibari ile sona erecek.

Altılı ganyan programı dahilindeki koşular toplam 91 safkan katılacak.Kalabalık yarış programı geçmiş yıllardaki Bursa yarışları ikramiyeleri gibi çok büyük meblağlar verebilir.

Günün önemli koşusu;

4.ayak; Jandarma Koşusu

Günün bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 2 numaralı Gurbetkaya isimli safkanı öneriyorum.

En az kendisi kadar iddialı olacağını düşündüğüm ekürisi Nurgülüm ile birlikte tahmini zor yarış programında kazanma şansı en yüksek safkan Gurbetkaya gibi gözüküyor.

Günün Bursa Tahmini;

1.ayak; 2,5,8,13
2.ayak; 16,11,3,6
3.ayak; 2
4.ayak; 1,2,8
5.ayak; 8,4,5,7,11
6.ayak; 3,9,10,19,1,11
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk