11 MAYIS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

11 mayıs 2014 tarihinde pazar günü İstanbul Veliefendi hipodromunda koşulacak yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 15:00 da start alacak,altılı ganyan ise saat 15:30 da başlayacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:30 itibari ile sona erecek.

Programın önemli koşuları;
  • Üçüncü Ayak; Anneler Günü Koşusu
  • Dördüncü Ayak; Fikret Yüzatlı Koşusu 
  • Beşinci Ayak; Yavuzhan koşusu
Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 6 numaralı YARAMAZ ÇOCUK isimli safkanı öneriyorum.

Bir dönem sorunlar yaşayan ve bu sorunları giderildikten sonra her koştuğu koşudan formunu geliştiren safkanın kendisini tanıyan jokeyi ile EL CONQUERADOR'dan rövanşı alacağını düşünüyorum.

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; 1,5,6,7
2.ayak; 5,4,8,1
3.ayak; 11,12,2,1
4.ayak; 4
5.ayak; 2,3,6
6.ayak; 1,3,4,6

KUPON BEDELİ; 46,08 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk