Ana Sayfa » , » 2013 Sultanahmet Koşusu - THOR

2013 Sultanahmet Koşusu - THOR


13 haziran 2013 tarihinde Veliefendi hipodromunda koşulan Sultanahmet koşusunu Thor isimli safkan son günlerin formda ismi Selim kaya ile kazandı.

Son 100 metrede rakiplerini geçmeyi başaran Thor'un 1.17.38 lik bir derece ile koşuyu kazanmıştır.

Thor'un ganyanı 2.60 olurken,Gezeroğlu ikinci,Kaderşah üçüncü,Kenanaco isimli safkan ise koşuyu dördüncü olarak bitirdi.

Koşunun favorilerinden Tozan ise tabelaya giremeyerek hayal kırıklığı yarattı.

2013 Sultanahmet koşusu THOR
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk