Ana Sayfa » , , » Gallop Racer At Yarışı Oyunu Tanıtımı

Gallop Racer At Yarışı Oyunu Tanıtımı

Gallop Racer playstation 2-3,bilgisayarda oynayabileceğiniz en güzel at yarışı oyunudur.Özellikle amerika ve japonya'da en çok satan oyun olmayı başaran Gallop Racer bu konuda bir numaralı oyundur.

Gallop Racer'da jokeylik kariyeri şeklinde oynayabileceğiniz bir bölüm vardır.Bu bölümde iyi jokey oldukça kaliteli atlara binme şansını yakalarsınız.

Nasıl ki iyi jokeylere teklifler gelir oyunda da böyle bir durum sözkonusudur.Çim pist,kum pistte 800-3200 metre arasındaki her mesafeda koşma şansınız vardır.

Gallop racer de gerçekte olduğu gibi bindiğiniz atların sevdikleri yarış stratejileri vardır.Seri atlar önde kaçar,sprinter atlar bekler gibi.

Bunun yanında atınızın kondusyonunu yarış içinde dengelemeniz ve sonlara güçlü girmeniz gerekmektedir.Gallop Racer Japon oyun üreticisi Tecmo tarafından yapılmıştır.


Gallop Racer oyunundan kareler
gallop racer star verilmeden

gallop racer padok

gallop racer son viraj

gallop racer son düzlük

gallop racer at yarışı bülteni

Gallop Racer Oyunundan Görüntüler;
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk