Ana Sayfa » , , , » 2013 Dişi Tay Deneme - CELERİTAS

2013 Dişi Tay Deneme - CELERİTAS

celeristas dişi tay deneme kazananı

Gazi öncesi dişi atların en büyük prova koşularından biri olan Dişi Tay Deneme koşusunu Celeritas isimli ingiliz kısrağı jokeyi Selim Kaya ile zafere ulaştı.

18 tane ingiliz kısrağının katıldığı koşu büyük bir mücadeleye sahne oldu.Koşuyu Tearra ikinci,Pancar üçüncü Sude Sultan ise dördüncü olarak bitirdiler.

Son 200 metrede birçok kısrağın yarışı kazanma şansı vardı ve izlemesi çok keyifli bir yarış oldu.

1600 metre çim pistteki koşulan koşunun bitiriş derecesi 1.35.89 olurken Celeritas'ın ganyanı 6.60 verdi.

2013 Dişi Tay deneme
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk