Ana Sayfa » , , , » 2013 Erkek Tay Deneme - FLY BY FLY

2013 Erkek Tay Deneme - FLY BY FLY

fly by fly
Gazi koşusu öncesi bu koşuya katılacak tayların en büyük provası olarak gösterilen tay deneme koşuları 19 mayıs 2013 tarihinde İstanbul Veliefendi hipodromunda koşuldu.

Koşuya katılan tayların büyük mücadelesine sahne olan yarışı Fly by Fly isimli tay jokeyi AKIN SÖZEN ile kazandı.

Koşuyu kazanan Fly by Fly'ın bitiriş derece 1.35.02 olarak belirlenirken 5.75 olarak belirlendir.Koşuyu Sarılar Runner ikinci,Village Wind üçüncü,Barchelor Son ise dördünmcü olarak bitirdiler.

Erkek Tay Deneme 2013
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk