Trapper

trapper ve süleymaN AKDI Sahibi Tarık Aydın'dır. Trapper yarış hayatı boyunca 3 kez Başbakanlık 2 kez de Cumhurbaşkanlığı koşularını kazanan şampiyon bir safkandır.

Süleyman Akdı ile inanılmaz bir uyum yakalamıştır. Trapper at yarışı hayatı boyunca koştuğu bütün koşularda ilk dörde girmiştir.

Yalnızca bir yarışta tabela dışında kalmıştır.
Trapper uzun mesafeli koşularda daha başarılı bir safkan ingiliz atıdır.

TRAPPER
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk