2000 Başbakanlık koşusu

Trapper Türk yarışçılığında önemli bir yeri olan bir attır.At Yarışı hayatı boyunca birçok önemli yarışı kazanan Trapper 2000 yılı Başbakanlık koşusunuda kazanmıştır.

Bu yarışça Trapper'ın en büyük rakibi Altın Bikey'idi.Bu yarışta koşan diğer önemli atlar ise Free Man,Bosporus,Gold Finger dı.


2000 BAŞBAKANLIK KOŞUSU


Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk