Johnny Guitar

johnny guitar isimli süper atJohnny guitar benim unutamadığım hatırladıkça gözlerimi dolduran bir attır.

İnanılmaz karakterli ve hırslı bir safkandı.Atın karakteri olur mu demeyin gerçekten Johnny guitar bir efsaneydi.

Tay dönemlerinin aksine 3-4 yaşlarında çok iyi bir dönem geçiren ve nu dönemdeki koşularda jokey hatası nedeniyle Binba Star'a geçilmiştir.

Sakatlıktan sonraki ilk koşusunda jokeyi Selim Kaya'nın zorlamamasına rağmen kendi hırsı ile zorlayınca yarış hayatı tamamen sona ermiştir.

JOHHNY GUİTAR
Paylaş :

2 yorum:

  1. ben böyle bir at ggörmedim çok baba attı be

    YanıtlaSil
  2. o son yarışınıda çok iyi hatırlıyorum bursada yarış hayatını bitiren koşu

    YanıtlaSil

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk