Ana Sayfa » , » Trakus nedir

Trakus nedir


At yarışlarında daha önceki yazılarımızda da belirttiğim gibi koşunun temposu genellikle yarışın galibini belirlemektedir.

Sprinter bir safkan yarış hızlı giderse daha avantajlı,at yarışı tabiri ile kaçak safkanlar ise yarış ağır temğoda giderse daha avantajlı olmaktadırlar.

Bu nedenle de yarışın temposu ve atların hızları bilindiği takdirde at sahipleri ve antrenörleri yarış taktiklerini daha net bir şekilde yapabilirler.

Türkiye'de birtek İstanbul Veliefendi hipodromunda bulunan Trakus sistemleri de yarışın temposunu belirlemektedir.

Trakus sistemleri ile her metrede atların hızını ve bu hıza göre yarış mesafesinin kaç saniye ile geçildiği görülmektedir...
Paylaş :

1 yorum:

  1. trakus sistemi şuan tüm hipodromlarda var diye düşünüyorum

    YanıtlaSil

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk