Ana Sayfa » , » Çifte Şans nedir

Çifte Şans nedir


Çifte şans iddaa oyunların bir maça iki ihtimal oynamaktır.Herhangi bir maçın 3 ihtimalli olduğu düşünülürse 2 ihtimal oynama seçeneği caziptir.

Çifte şansı 1.70 lik orandan daha yüksek olması gibi durumlarda istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Bunun nedeni çifte şans oynadığınız zaman ganyan oranının düşmesidir.Ganyan zaten düşeceği için açık favori takımların maçlarında oynayamazsınız.

0-1,0-2,1-2 oynayabilirsiniz. En çok sürpriz olarak görülen maçlarda beraberlik ve süpriz takıma oynamak size 2,5 civarında bir çifte şans ganyanı getirecektir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk