Kocaeli İzmit at yarışı tahminleri 7 ocak 2014

7 ocak kocaeli-izmit yarış programı
7 ocak 2014 tarihinde İzmit-Kocaeli Kartepe hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Yarışlar saat 13:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 13:30 da start alacak.

kocaeli-izmit yarışlarına at sahiplerinin fazla tercih etmemesi nedeniyle yarışlara katılan at sayıları bildiğiniz gibi düşük oluyor.

Bu nedenle de bazı ayakları kapatmak oldukça mantıklı bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında GümbürGümbür isimli safkanı öneriyorum.Geçen senenin en başarılı isimlerinden biri olan safkan bu grubu geçecektir.

günün kuponu;

1.ayak; H
2.ayak; 1,5,7
3.ayak; H
4.ayak; 3
5.ayak; H
6.ayak; 10,2,1,7

kupon bedeli ; 86,40 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk