Ana Sayfa » , , » Şampiyon-Secretariat At Yarışı Filmi (2010-Abd)

Şampiyon-Secretariat At Yarışı Filmi (2010-Abd)

 

Filmin konusu;

At yarışları dünyaca ünlü bir spor dalı olarak kabul edildiğinden dolayı bu konuyu kullanarak çok kaliteli filmler yapılmıştır.

Bu filmlerin en güzellerinden biri de Secretariat isimli gerçek bir hayat hikayesinden beyaz perdeye uyarlanan yapımdır.

Bu film tamamen gerçek olaylardan esinlenerek yapılmıştır filmin konusuna gelirsek ;

Diane Lane'nin canlandırdığı karakter olan bizim deyimimizle ev hanımı olan Penny Chenery'nin sahip olduğu yarış atı Secretariat ile değişen hayatının anlatıldığı bir film.

3 kere büyük yarışı kazanarak rekor kıran SECRETARİAT ve sahibi Diane Lane arasında oluşan dostluk hepinizi gözlerini yaşartacak.

Erkeklere karşı SECRETARİAT ve kendisinin verdiği mücadelede izlenmeye değer.Her at yarışı severin izlemesi gereken bir at yarışı filmi iyi seyirler...

Açıklama:
Yapım:2010 Amerika
Tür:Dram-Spor
Süre: 2 saat
Oyuncular John Malkovich ,  Diane Lane

Şampiyon sinema filminden kareler


Secretariat at yarışı filmleri
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk