Anneler Günü Koşusu 2013-Sevdacan


Hayatımızın en önemli hazinelerinden biri olan Anneler Günü için düzenlenen koşusuyu Sevdacan isimli safkan jokeyi Halis karataş ile kazandı.

Vokal isimli safkan koşuyu ikinci,hisarpınar üçüncü,Sennu ise dördüncü olarak tabelayı tamamladı.1600 metre çim pistte koşulan koşusunun birincisi Sevdacan'ın bitiriş derecesi 1.46.05 oldu.

Anneler gününü unutmayan ve güzel bir koşu ile annelerimizi onurlandıran jokey kulübüne de sevgilerimizi yolluyoruz.


Anneler Günü koşusu 2013 Sevdacan
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk