Ana Sayfa » » Cübbeli Ahmet Hoca At Yarışı Caiz Mi?

Cübbeli Ahmet Hoca At Yarışı Caiz Mi?

Bildiğiniz gibi Cübbeli Ahmet Hoca bir tv kanalında gelen dini soruları yanıtlıyor.

Cübbeli Ahmet hoca at yarışı ile ilgili gelen bir soruya cevap verirken yarışseverleri sinirlendirdi.

Sırf bu konuda değil her konuda şeriat yanlısı görüşleri ile kendisine çıkabilecek kanal bulan bu hoca cukkasının peşinde.


Bu tv programında at yarışı ile düşüncelerini söyleyen Cübbeli'nin videosunu izleyip bilgi sahibi olun onu iyi dinlerseniz belki de Şirinler'i bile görebilirsiniz:)

At Yarışı Caiz mi dir
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk